Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2002/2003‎ > ‎

Dzień Nauczyciela

opublikowane: 23 maj 2015, 09:53 przez Cezary Kaczor   [ zaktualizowane 23 maj 2015, 09:54 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie ]
Z okazji Dnia Nauczyciela w naszej szkole odbył się apel, na który zostali zaproszeni nasi byli pracownicy. Uroczystość rozpoczęła pani Dyrektor  Dorota Adamska, która wręczyła nauczycielom nagrody za bardzo dobre wyniki w nauczaniu i za wykonywanie wielu prac na rzecz szkoły. Nagrody otrzymali; Urszula Chudzik, Maria Czyżowska,  Renata Glińska oraz Cezary Kaczor. Po części oficjalnej, uczniowie naszej szkoły przedstawili część artystyczną. Każdy zaproszony gość otrzymał miłą laurkę wykonaną przez uczniów klasy czwartej. Na koniec wszyscy zaproszeni goście i nauczyciele zostali zaproszeni na pyszny poczęstunek.