Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2002/2003‎ > ‎

EUROFANI

opublikowane: 23 maj 2015, 10:50 przez Cezary Kaczor   [ zaktualizowane 23 maj 2015, 10:50 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie ]
W naszej szkole nastąpiło uroczyste otwarcie Szkolnego Klubu Europejskiego pod nazwą EUROFANI. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście. Uczniowie z poszczególnych klas, począwszy od najmłodszych, przedstawiali krótkie programy przybliżające historię oraz charakterystykę niektórych państw. Przypomnieliśmy sobie wiadomości dotyczące historii Polski. Poznaliśmy specyfikę Austrii, Francji, Holandii, Hiszpanii, Portugalii, Włoch i Grecji. Na zakończenie uczestnicy wraz z gośćmi wsiedli do naszego pociągu Eurocity i wyruszyli w podróż po krajach Unii Europejskiej będących na naszej trasie przejazdu.