Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2002/2003‎ > ‎

Mikołaj

opublikowane: 23 maj 2015, 10:13 przez Cezary Kaczor   [ zaktualizowane 23 maj 2015, 10:14 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie ]
Wszyscy uczniowie z niecierpliwością czekali na prezenty od Mikołaja, ale przecież Mikołaj rozdaje prezenty tylko grzecznym dzieciom. Najgrzeczniejsze chyba były dzieci z najmłodszych klas, gdyż ich odwiedził prawdziwy Mikołaj i podarował im wielkie prezenty. Oczywiście nie było łatwo otrzymać prezent, gdyż należało popisać się znajomością wierszyka lub piosenki o Mikołaju.
Do starszych klas Mikołaj wysłał swoich pomocników, ale i tak wszyscy byli zadowoleni, gdyż otrzymali paczki.
Dzień minął bardzo miło i wesoło. Wszyscy by chcieli, aby taki dzień był przynajmniej raz w tygodniu.