Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2002/2003‎ > ‎

Powitanie wiosny

opublikowane: 23 maj 2015, 10:37 przez Cezary Kaczor   [ zaktualizowane 23 maj 2015, 10:37 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie ]
Wszyscy uczniowie naszej szkoły utworzyli piękny, barwny korowód, którym przemaszerowaliśmy ulicami Czerniny. Na czele widoczne były PANNY MARZANNY zaś za nimi dzieciaki strasznie hałasujące. Korzystaliśmy z różnych instrumentów muzycznych.  Były gwizdki, bębenki, kołatki. A wszystko po to, by wypędzić zimę. W tym roku niezwykle mroźną. Po powrocie na szkolnym boisku spaliliśmy kukły, aby wraz z zimą odeszły na dobre. Mamy nadzieję, że już wkrótce zawita wiosna – ciepła, słoneczna i kolorowa. Zwłaszcza po przedstawieniu na jej cześć, przygotowanym przez klasy II a i b.