Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2002/2003‎ > ‎

Zabawa andrzejka

opublikowane: 23 maj 2015, 10:10 przez Cezary Kaczor   [ zaktualizowane 23 maj 2015, 10:10 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie ]
Wszyscy uczniowie bawili się na zabawach andrzejkowych. Młodsza grupa wiekowa (klasy I – III) bawiła się od 1200 do 1400. Zabawę przygotowały wychowawczynie klas młodszych. Obowiązkowo były wróżby, na które wszyscy czekali, gdyż chcieli wiedzieć, co ich spotka w przyszłości. Wróżby udały się wspaniale. Po bardzo wesołej zabawie dzieci wróciły bezpiecznie do swoich domów. Natomiast starsze klasy szkoły podstawowej i klasy gimnazjalne bawiły się od 1600 do 1900 na dyskotece zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski przy pomocy pani Jolanty Kantorczyk. Dyskotekę prowadził Zbyszek Susfał, były uczeń naszej szkoły, który bardzo chętnie z nami współpracuje. Niektóre klasy przygotowały sobie poczęstunek oraz przeprowadziły w swoim gronie wróżby andrzejkowe.