Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2005/2006‎ > ‎

60-lecia istnienia szkoły i nadanie imienia św. Huberta

opublikowane: 26 maj 2015, 09:11 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 5 cze 2015, 09:20 ]
21 października 2005 r. odbyła się w naszej szkole wspaniała uroczystość 60-lecia istnienia, a także nadania imienia św. Huberta. Jubileusz rozpoczął się mszą świętą, którą celebrował arcybiskup Marian Gołębiewski. W czasie mszy św. poświęcony został sztandar ufundowany przez zaprzyjaźnione Koła Łowieckie i Radę Rodziców. W czasie części oficjalnej został on przekazany dyrektorowi szkoły, a następnie uczniom z pocztu sztandarowego w składzie: chorąży - mateusz Sroga, asystujący - Agata Bobowska i Aleksandra Garbacz. Uroczystość uświetniał Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Darz Bór" z Piasków pod kierownictwem p. Agnieszki Wytykowskiej. Na zakończenie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły, którzy przedstawili część artystyczną poświęconą ekologii.

60-lecia istnienia szkoły i nadanie imienia św. Huberta