Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2005/2006‎ > ‎

Dzień Dziecka i Dzień Sportu Szkolnego

opublikowane: 26 maj 2015, 11:12 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 5 cze 2015, 09:34 ]
1 czerwca 2006 r. odbyły się imprezy i zawody sportowe zorganizowane z okazji Dnia Dziecka. Uczniowie wraz z rodzicami mogli wziąć udział w VI Rodzinnym Rajdzie Rowerowym po Ziemi Czernińskiej, rozgrywkach rodzinnych w piłkę nożną, turnieju plażowej piłki siatkowej, biegach na dystansie 60 metrów, skokach w dal dziewcząt i chłopców, rozgrywkach dla Młodszej Grupy Wiekowej. Dla wszystkich uczestników wręczone zostały nagrody i dyplomy. Obchody Dnia Dziecka uświetniły występy uczniów naszej szkoły, podczas których zostały wręczone karty rowerowe dla IV-klasistów i karty motorowerowe dla gimnazjalistów.

Dzień Dziecka i Dzień Sportu Szkolnego ‎(czerwiec 2006 r.)‎