Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2005/2006‎ > ‎

I Młodzieżowe Forum Ekologiczne

opublikowane: 26 maj 2015, 11:15 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 26 maj 2015, 11:16 ]
30 maja w Urzędzie Miasta i Gminy w Górze odbyło się I Młodzieżowe Forum Ekologiczne pod hasłem ,,Segregowanie odpadów - zyski nasze czy środowiska?” Działania ekologiczne naszej szkoły pod kierunkiem pani Marii Czyżowskiej prezentowały uczennice: Paulina Wysocka, Jolanta Kasprzyk, Justyna Czyżowska. Rozstrzygnięto Gminny Konkurs Ekologiczny ,,Nasze rady na odpady”. W kategorii „Kalendarz na 2007 r. propagujący selektywną zbiórkę odpadów III miejsce zdobyła Kinga Winnicka, w kategorii „Reklama na torbie płóciennej zachęcająca do używania na zakupy toreb wielokrotnego użytku” II miejsce Justyna Czyżowska i III miejsce Paulina Wysocka.