Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2005/2006‎ > ‎

Spotkanie Zespołu Samokształceniowego Nauczycieli Bibliotekarzy

opublikowane: 26 maj 2015, 09:49 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 26 maj 2015, 09:50 ]
23 listopada 2005 roku w ZSPGiP im. św.  Huberta w Czerninie odbyło się spotkanie Zespołu Samokształceniowego Nauczycieli Bibliotekarzy, na którym byli obecni nauczyciele i zaproszeni goście w osobach:  dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Górze Mirosław Żłobiński i dyrektor szkoły Dorota Adamska . Gościliśmy również absolwentów naszej szkoły: Karolinę Bobowską, Magdalenę Szymczak i Adama Adamskiego.  Uroczystość zorganizowana została przez nauczyciela bibliotekarza panią Lidię Kaczor, dekorację  przygotowały pani Renata Stępień-Chmiel i pani Marta Chłoń. Spotkanie pt.  „Jest taka poezja…” poświęcone było pamięci zmarłego Jana Pawła II, oraz jego twórczości poetyckiej. Wiersze Papieża recytowały uczennice ze „Szkolnego Klubu  młodych literatów”.  Poezja została zaczerpnięta z „Tryptyku rzymskiego Jana Pawła II”. Została też zaprezentowana twórczość poetycka  uczennic, która bardzo  podobała się wszystkim zaproszonym osobom. Nauczyciele zwiedzili szkołę,  między innymi „Hubertówkę”.