Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2005/2006‎ > ‎

Walentynki 2006

opublikowane: 26 maj 2015, 10:34 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 26 maj 2015, 10:34 ]
14 lutego w naszej szkole odbyła się dyskoteka Walentynkowa, na którą uczniowie ze Szkolnego Koła Europejskiego „Eurofani” przygotowali małą niespodziankę. Uczniowie przypomnieli osobę świętego Walentego (w j. angielskim i j. polskim), a także przygotowali kilka quizów walentynkowych. Najwięcej zabawy było, gdy nasi chłopcy robili walentynkowy makijaż swoim koleżankom. Chłopcy musieli się również popisać swoimi umiejętnościami umawiania się na randki. Wielu z nich zdało egzamin celująco. Zaśpiewała również zwyciężczyni Szkolnego IDOL-a Małgorzata Buda z klasy III.  Wszyscy spędzili bardzo miły wieczór i wrócili do domu zadowoleni.