Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2005/2006‎ > ‎

Wystawa plastyczna

opublikowane: 26 maj 2015, 11:19 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 26 maj 2015, 11:20 ]
W Galerii Prac Plastycznych Kuratorium Oświaty we Wrocławiu, prowadzonej przez Panią wizytator Antoninę Kurzaj, w dniach od 13 – 28 czerwca ma miejsce wystawa plastyczna promująca naszą Szkołę. Wystawa przygotowana przez nauczycieli: Renatę Glińską, Marię Czyżowską i ks. Czesława Krochmala jest prezentacją działań rekolekcyjnych w związku z przystąpieniem Szkoły do ogólnopolskiego konkursu „Mój szkolny kolega z Afryki”. Wystawa ponadto zawiera prace plastyczne wykonane przez naszych uczniów w ramach warsztatów plastycznych i świetlicy środowiskowej oraz promuje działania ekologiczne Szkoły.