Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2006/2007‎ > ‎

Bal karnawałowy

opublikowane: 29 maj 2015, 09:19 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 29 maj 2015, 09:19 ]
Jak tradycja nakazuje uwieńczeniem ciężkiej pracy w ciągu pierwszego semestru był bal karnawałowy. Społeczność ZSPGiP bawiła się w dwóch grupach. Dzieci klas I-III miały swój bal w Ratuszu. Zabawę taneczną urozmaicały liczne konkursy i zabawy. Nie zabrakło nagród i słodyczy. Uczniowie klas IV-VI i I-III gimnazjum woleli odbyć tańce i pląsy wieczorową porą, więc licznie przybyli do szkoły o godzinie 1600. Po raz pierwszy młodzież wystąpiła w przebraniach, które były naprawdę niepowtarzalne. Starsza społeczność wybrała królową i króla balu, brała udział w konkursach tanecznych i innych atrakcjach.