Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2006/2007‎ > ‎

Pasowanie uczniów klasy I na czytelnika

opublikowane: 29 maj 2015, 09:29 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 29 maj 2015, 09:30 ]
27 lutego uczniowie klasy pierwszej zostali pasowani na czytelników szkolnej biblioteki.  Uczniowie obejrzeli przedstawienie pt. „W świecie bajek” przygotowane pod kierunkiem pań Lidii Kaczor i Renaty Woźny. Mali czytelnicy poznali  wiele postaci z bajek, za które były przebrane dzieci z „zerówki”. Po obejrzeniu przedstawienia nastąpiło uroczyste pasowanie na czytelników, którego dokonały panie wicedyrektor Barbara Wiśniewska i przewodnicząca Rady Rodziców Edyta Szorc. Uczniowie wypożyczyli swoją pierwszą książkę. Były też słodkie prezenty, które zostały ufundowane przez Radę Rodziców. Uczniowie klasy pierwszej zaprezentowali piosenkę pt. „Idą pierwszaki”. Wszystkim uroczystość bardzo się podobała, a szczególnie maluchom.