Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2006/2007‎ > ‎

Uroczystość rozdania nagród laureatom VI edycji ponadregionalnego konkursu językowego „Języki obce drogą ku przyszłości”

opublikowane: 29 maj 2015, 09:59 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 29 maj 2015, 09:59 ]
W dniu  26 kwietnia w siedzibie Powiatowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Górze odbyła się uroczystość rozdania nagród laureatom VI edycji ponadregionalnego konkursu językowego „Języki obce drogą ku przyszłości”  na temat „Moja szkoła”. W konkursie udział wzięli uczniowie ze szkół powiatu górowskiego, oraz z Bolesławca i Milicza. Uczestnicy zobowiązani byli do nagrania krótkiego filmu w wersji obcojęzycznej obrazującego życie swojej szkoły. III miejsce zajęła Kinga Winnicka - uczennica klasy III gimnazjum. Opiekunem była pani Jolanta Kantorczyk.