Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2006/2007‎ > ‎

Wycieczka klas II-IV

opublikowane: 29 maj 2015, 10:10 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 29 maj 2015, 10:10 ]
W dniach 7-8 maja  uczniowie klas II-IV byli na wycieczce w górach. Pierwszego dnia zwiedziliśmy ruiny zamku Chojnik. Pomimo zmęczenia wspinaczką na szczyt byliśmy zachwyceni widokami, jakie tam na nas czekały.  Po południu wyszliśmy na spacer w góry, gdzie mogliśmy wspinać się na różne skały.  Pogoda nam w tym dniu dopisała. Wieczorem było wyczekiwane ognisko. Drugiego dnia pogoda troszkę nam się zmieniła,  ale i tak mieliśmy dzień pełen wrażeń. Autokarem pojechaliśmy na „zakręt śmierci”, który wyglądał naprawdę strasznie. Byliśmy również w sztolni w Kowarach, gdzie kiedyś wydobywano uran. Widzieliśmy tam wiele ciekawych rzeczy. Kolejnym punktem był pobyt w miasteczku Western City, gdzie oglądaliśmy scenkę westernową - Napad na bank. Spędziliśmy tam mile czas, a potem wracaliśmy pełni wrażeń do domu. Wycieczka była dla nas bardzo  kształcąca. Dowiedzieliśmy się, że istnieje wiele miejsc, które warto zobaczyć, a także spędziliśmy aktywnie czas wolny, bez siedzenia przed telewizorem, bądź komputerem. Poprzez ten wyjazd poznaliśmy piękno naszego regionu - Dolnego Śląska.