Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2006/2007‎ > ‎

XIII Powiatowy Konkurs Wiedzy „Góra i Ziemia Górowska – Moja mała Ojczyzna”

opublikowane: 29 maj 2015, 10:19 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 29 maj 2015, 10:19 ]
24 maja odbył się w naszej szkole XIII Powiatowy Konkurs Wiedzy „Góra i Ziemia Górowska – Moja mała Ojczyzna”. Wzięło w nim udział 55 uczestników szkół podstawowych, gimnazjów i liceów z całego powiatu. Organizatorami konkursu było Towarzystwo Miłośników Ziemi Górowskiej oraz PCDN i PPP w Górze. Jako gospodarze przygotowaliśmy prezentację multimedialną przedstawiającą dzieje naszej szkoły i historię Czerniny. Ks. Czesław Krochmal i uczennica Kinga Winnicka zapoznali uczestników z zabytkami Czerniny. Młodzież czekając na wyniki rywalizacji mogła posilić się kiełbaskami, zaś na opiekunów czekała kawa i słodki poczęstunek.