Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2007/2008‎ > ‎

Dzień Edukacji Narodowej

opublikowane: 30 maj 2015, 05:25 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 30 maj 2015, 05:25 ]
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia. Uroczystość rozpoczęła pani Dyrektor  Dorota Adamska, która wręczyła nauczycielom nagrody za bardzo dobre wyniki w nauczaniu i za wykonywanie wielu prac na rzecz szkoły. Po części oficjalnej, uczniowie naszej szkoły przedstawili część artystyczną. Została ona przygotowana przez uczniów należących do różnych kół zainteresowań: Koła Artystycznego, Teatru Młodego Aktora „Żak" oraz Koła Tańca Ludowego. Uczniowie byli przygotowani pod bacznym okiem opiekunek kół: pani R. Glińskiej, pani R. Woźny i pani J. Kantorczyk. Każdy nauczyciel i pracownik szkoły otrzymał laurkę wykonaną przez uczniów z Samorządu Uczniowskiego, życząc wszystkim sukcesów i wytrwałości w wykonywaniu swego zawodu, a także powodzenia w życiu osobistym.