Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2007/2008‎ > ‎

Ferie zimowe

opublikowane: 30 maj 2015, 08:09 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 30 maj 2015, 08:10 ]
Tegoroczna przerwa zimowa była bardzo pracowita dla uczniów klasy VI naszej szkoły. Dzięki dofinansowaniu przez Fundację Wspomagania Wsi programu opracowanego przez nauczycieli i członków KSM-u „DZŚ DLA JUTRA” mogli oni przypomnieć sobie i utrwalić wiadomości edukacyjne z różnych dziedzin w sposób niekonwencjonalny. Zajęcia odbywały się w grupach liczących 10 osób. Były to zajęcia polonistyczne, matematyczne, informatyczne i sportowe. Uczniowie wyjeżdżali do Rydzyny w celu zwiedzenia przepięknego zamku wybudowanego przez Jana z Czerniny oraz na spektakl teatralny do Poznania. W ramach relaksu urządzono również ognisko integrujące, w którym uczestniczyli członkowie KSM-u.