Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2007/2008‎ > ‎

opublikowane: 30 maj 2015, 08:49 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 30 maj 2015, 08:49 ]
15 kwietnia odbył III Powiatowy Międzygimnazjalny Konkurs Biblioteczny „Książka – Biblioteka – Informacja - Internet”. Do tego szczebla zakwalifikowało się 10 uczniów naszego gimnazjum:  Marta Bobowska z klasy III, Aleksandra Garbacz z klasy III,  Marta Szymczak z klasy III, Anna Ślusarek z klasy III, Małgorzata Postoł z klasy II, Paulina Drozdowska z klasy I, Magdalena Sołtysiak z klasy I, Marta Garbacz z klasy I, Katarzyna Chodkowska z klasy I i Kamil Górecki z klasy I. I miejsce zdobyła Aleksandra Garbacz, a  III miejsce Marta Bobowska. Serdecznie gratulujemy.