Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2007/2008‎ > ‎

Święto Patrona Szkoły

opublikowane: 30 maj 2015, 06:16 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 30 maj 2015, 06:16 ]
27 października 2007 roku ZSPGiP w Czerninie obchodziła po raz drugi Święto Szkoły -  Hubertowiny. Uroczystość uświetnili swoją obecnością: Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu – pan Marek Balowski, prezes Koła Łowieckiego „Bażant”- pan Stanisław Leniak, łowczy Koła Łowieckiego „Szarak” – pan Eugeniusz Zalewski, przedstawiciel Okręgowego PZŁ w Lesznie - pan Benedykt Żyto, ks. Czesław Krochmal oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Święto Szkoły zainaugurowała Msza św. z udziałem sztandaru. Następnie odbyła się część artystyczna przygotowana przez Koło Małych Aktorów i opiekunki - panią Renatę Woźny i panią Renatę Stępień-Chmiel, uczniów klasy II i wychowawcę panią Marię Czyżowską. Posłuchaliśmy również flażolecistów pod kierunkiem pani Renaty Glińskiej i obejrzeliśmy tańce w wykonaniu uczniów klasy V, których opiekunem jest pani Edyta Turowska. Następnie odbyła się część konkursowo-sportowa, w której każdy uczeń naszej Szkoły mógł wziąć udział. Za zdobycie premiowanych miejsc wręczane były nagrody i upominki. Rada Rodziców przygotowała coś dla podniebienia. Były więc kiełbaski z grilla, gotowana kukurydza, zapiekanki. Apetyty dopisały, więc wszystkie pyszności zostały w mig sprzedane. Pozyskane fundusze zasilą konto Rady Rodziców.