Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2008/2009‎ > ‎

Górowski Konkurs Humanistyczny

opublikowane: 31 maj 2015, 02:47 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 31 maj 2015, 02:47 ]
Nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w Górowskim Konkursie Humanistycznym. W tym roku gimnazjaliści mieli za zadanie napisać pracę prezentującą urokliwe miejsce na terenie Ziemi Górowskiej lub wybranego, ciekawego człowieka związanego z naszym powiatem współcześnie lub w przeszłości. Do konkursu przystąpiły dwie uczennice klasy IIa: Paulina Drozdowska i Kamila Jaworska. Do etapu powiatowego zakwalifikowała się praca Pauliny poświęcona  pałacowi w Czerninie Dolnej. Powiatowa Komisja Konkursowa oceniła tę pracę bardzo wysoko, przydzielając jej maksymalną do zdobycia liczbę punktów. W finale, który odbył się 23 lutego, zadaniem autorki pracy była jej prezentacja przed komisją i pozostałymi uczestnikami konkursu. Paulina przedstawiła swoją pracę w formie prezentacji multimedialnej. I tym razem nasza uczennica wypadła najlepiej. Zdobyła największą liczbę punktów, co uplasowało ją na I miejscu w powiecie. To wielki sukces Pauliny. Należ się jej gratulacje i gromkie brawa. Uroczyste wręczenie dyplomu laureata Konkursu i nagrody rzeczowej nastąpi 4 czerwca w Domu Kultury w Górze.