Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2008/2009‎ > ‎

opublikowane: 30 maj 2015, 12:50 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 30 maj 2015, 12:50 ]
14 listopada uczniowie klasy III Szkoły Podstawowej: Krzysztof Wołowski, Dawid Skupin i Jakub Czyżowski – finaliści szkolnego konkursu ,,Stop! Dziecko na drodze”, zajęli IV miejsce w gminnym konkursie wiedzy z zakresu znaków drogowych i przepisów kodeksu drogowego. W ramach akcji ,,Stop! Dziecko na drodze”, każda szkoła podstawowa gminy Góra,  przygotowała 10 prac plastycznych uczniów klas I-III. W konkursie plastycznym nasz  uczeń Jakub Czyżowski zajął I miejsce, Dawid Skupin IV, a Weronika Górska i Martyna Węcłaś wyróżnienie. Gratulujemy nagrodzonym i wychowawczyni klasy III.