Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2008/2009‎ > ‎

Spotkanie z Panem Robertem Karwatem

opublikowane: 31 maj 2015, 04:15 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 31 maj 2015, 04:16 ]
Aby uwrażliwić uczniom obcowanie z ludźmi kultury zorganizowane zostało w szkolnej bibliotece  spotkanie z Panem Robertem Karwatem autorem opowiadań i wierszy wydanych w zbiorze „Pióra motyla”. Pan Robert okazał się miłym i bezpośrednim człowiekiem. Poprzez otwarty i życzliwy stosunek do uczniów przełamał barierę  niepewności i zażenowania młodzieży. Po kilku chwilach spotkanie przerodziło się w sympatyczną pogadankę połączoną ze śpiewem piosenki o tematyce marzeń. Nawet Pan Karwat zaśpiewał piosenkę Kasi Sobczyńskiej pt. „Mały książę”, czym zjednał sobie sympatię zgromadzonych. Na zakończenie wszyscy otrzymali autografy oraz zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie z uczniami należącymi do Klubu Młodych Literatów.