Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2008/2009‎ > ‎

Wycieczka rowerowa wzdłuż ścieżki dydaktycznej „Sułków”

opublikowane: 30 maj 2015, 12:00 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 30 maj 2015, 12:00 ]
21 października z okazji Europejskiego Tygodnia Leśnego oraz Obchodów nadania naszej szkole imienia Świętego Huberta, nasi uczniowie (klasy V-VI) pod opieką pani Anny Salamon, Bożeny Gawczyńskiej i Edyty Szorc oraz pracownika nadleśnictwa Pana Michała Kucharskiego udali się na wycieczkę rowerową wzdłuż ścieżki dydaktycznej „Sułków”. Program wycieczki obejmował między innymi zajęcia edukacyjne przeprowadzone przez pracowników Nadleśnictwa oraz gry i zabawy dydaktyczne dla dzieci. Dzieci uczestniczyły w wielu konkursach, między innymi wiedzowym, wbijania gwoździ, pokazie cięcia drewna, w nagrodę otrzymały drobne upominki. Na zakończenie wycieczki odbyło się  wspólne pieczenie kiełbasek oraz pokaz gry na rogu myśliwskim.