Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2009/2010‎ > ‎

Dzieci z grupy pięciolatków i sześciolatków miło spędziły czas w Centrum Zabaw Dla Dzieci ,,KANGUREK”

opublikowane: 31 maj 2015, 08:04 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 31 maj 2015, 08:05 ]
16 marca dzieci z grupy pięciolatków i sześciolatków miło spędziły czas w Centrum Zabaw Dla Dzieci ,,KANGUREK” w Lesznie.  Podczas dwugodzinnego pobytu w sali dzieci korzystały z mnóstwa atrakcji, jakimi były: trampoliny, kolorowe zjeżdżalnie z basenami wypełnionymi piłkami, samochody na pedały, itp. Ogromnym powodzeniem cieszył się zjazd na linie oraz kilkupiętrowa konstrukcja z magicznymi przejściami i przeszkodami. Już dziś wiemy, że na podobną wyprawę przedszkolaki wybiorą się niebawem.