Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2010/2011‎ > ‎

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

opublikowane: 3 cze 2015, 07:37 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 3 cze 2015, 07:37 ]
Uczniowie naszej szkoły wzięli po raz kolejny bardzo aktywny udział w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariuszki: Paulina Jaworska, Aleksandra Kosowska i Jowita Dereń kwestowały na ulicach Czerniny i w sumie zebrały kwotę 1 080,80 zł. Swoją cegiełkę dołożył również Samorząd Uczniowski, który w okresie świątecznym zorganizował kiermasz ozdób choinkowych wykonanych własnoręcznie przez uczniów  naszej szkoły. Łączna kwota przekazana na cele WOŚP wyniosła 1 264,80 zł. Podziękowania należą się również rodzicom zaangażowanym w wypieki przepysznego ciasta, które zasiliło kawiarenkę Orkiestry. Wielkim kunsztem artystycznym popisali się uczniowie biorący udział w części artystycznej. Naszymi reprezentantami byli: Mateusz Wysocki, Klaudia Kaudyk, Karina Hoffman, Agata Kielecka, Patrycja Drozdowska i Małgorzata Buda. Nad wszystkimi działaniami szkoły i uczniów czuwała niestrudzona pani Renata Stępień-Chmiel, która już drugi rok jest koordynatorem z ramienia placówki. Wszystkim zaangażowanym w dziele WOŚP serdecznie dziękujemy.