Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2010/2011‎ > ‎

Przedstawienie teatralne pt. „A New Story of Little Red Riding Hood”

opublikowane: 1 cze 2015, 11:07 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 1 cze 2015, 11:07 ]
W ramach jednego z zadań z projektu „Dziecko wsi na starcie w lepszą przyszłość” realizowanego ramach Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności ENGLISH TEACHING, którego krajowym operatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA, nasi uczniowie mogli odwiedzić kolegów i koleżanki z pobliskich szkół. Pokazaliśmy im przedstawienie teatralne pt. „A New Story of Little Red Riding Hood”, które przygotowaliśmy w ramach zajęć teatralnych pod okiem pani Jolanty Kantorczyk.  Odwiedziliśmy szkoły: w Witoszycach, Glince, Ślubowie oraz dwie szkoły w Górze. Występ naszych uczniów bardzo się podobał, ale najbardziej spodobała się scena, gdy dzielny myśliwy usiłował złapać podstępnego wilka. W każdej szkole byliśmy nagrodzeni gromkimi brawami.