Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2011/2012‎ > ‎

Mamy, mamusie, mateńki, matule

opublikowane: 4 cze 2015, 08:46 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 4 cze 2015, 08:46 ]
Mamy, mamusie, mateńki, matule, tak w dniu ich święta dzieci powitały najważniejsze dla nich osoby w świecie. Przedszkolaki z zerówki w tym dniu przygotowały dla mam wiele niespodzianek. Tradycyjnie zaprezentowały część artystyczną składającą się z wierszy, piosenek i tańców. W trakcie spotkania posumowany został program przedszkolnej edukacji antytytoniowej „Czyste powietrze wokół nas”. Dzieci wspólnie z mamami wykonały plakaty „Nie pal przy mnie”. W radosny nastrój wprawiały wszystkich organizowane zabawy oraz konkursy. Czas spędzony razem w miłej atmosferze upłynął niezwykle szybko.