Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2011/2012‎ > ‎

Otrzymywanie mydła domowym sposobem

opublikowane: 4 cze 2015, 07:00 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 4 cze 2015, 07:00 ]
Uczennice klasy drugiej: Kaźmirska Kinga, Bielecka Agata, Zawierucha Natalia, Górecka Katarzyna i Drozdowska Karolina brały udział w projekcie edukacyjnym „Otrzymywanie mydła domowym sposobem”. Projekt miał na celu prezentację: udziału środków chemicznych w życiu codziennym; podstawowych technik laboratoryjnych; otrzymywania mydła w warunkach domowych; określania wpływu środków chemicznych na środowisko; wskazania alternatywnych, ekologicznych środków; zachowania środków bezpieczeństwa. Projekt zakończył się prezentacją filmu na stronie internetowej szkoły. Zapraszamy do obejrzenia i gratulujemy sukcesu wykonawcom. Opiekunem projektu był mgr Mirosław Dec.

Otrzymywanie mydła domowym sposobem