Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2011/2012‎ > ‎

PASOWANIE NA GIMNAZJALISTĘ

opublikowane: 4 cze 2015, 04:56 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 4 cze 2015, 04:57 ]
3 listopada w naszej szkole odbyło się pasowanie gimnazjalistów klasy I. Najpierw uczniowie zaprezentowali się w krótkim spektaklu, który wszystkich pozytywnie zachwycił. Następnie głos zabrała dyrektor Zespołu, która określiła cele i zadania, do których powinni dążyć młodzi ludzie. Życzyła również wszystkim uczniom powodzenia w pokonywaniu trudności i zdobywania jak najlepszych osiągnięć. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na gimnazjalistę. Mamy nadzieję, że przez trzy lata edukacji w naszej szkole będą pamiętać słowa swojej przysięgi.