Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2011/2012‎ > ‎

Turniej ORLIKA o Puchar Premiera Donalda Tuska

opublikowane: 4 cze 2015, 03:58 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 4 cze 2015, 03:59 ]
9 września w Zespole Szkoła Podstawowa Gimnazjum i Przedszkole im. św. Huberta w Czerninie odbył się  turniej szkół podstawowych i gimnazjum  z terenu naszego powiatu pod hasłem „Turniej ORLIKA o Puchar Premiera Donalda Tuska”. Główną  konkurencją  turnieju były rozgrywki piłki nożnej pomiędzy drużynami ze szkoły w Witoszycach i Czerniny.  Spotkanie to miało na celu zintegrowanie dzieci poprzez sport, który jest tak ważny w życiu każdego młodego człowieka.  Podczas zawodów uczniowie zachowali główną zasadę sportową jaką jest fair-play. Ostra rywalizacja sportowa zakończyła się miłym akcentem. Młodzież zaprzyjaźnionych szkół wspólnie regenerowała siły spożywając kiełbaski z grilla i chłodząc się napojami ufundowanymi przez Radę Rodziców naszej szkoły.  Wszyscy uczestnicy turnieju bawili się wspaniale i w miłej atmosferze. Szkoda tylko, że frekwencja drużyn była tak niska.