Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2011/2012‎ > ‎

Wyjazd do kina Helios w Lubinie na film w 3D pt. „Happy Feet 2”

opublikowane: 4 cze 2015, 05:44 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 4 cze 2015, 05:45 ]
ŚWIĘTY MIKOŁAJ jest znany na całym świecie.  W różnych krajach nazywany jest inaczej: w Anglii - Father Christmas, w USA - Santa  Claus, we Włoszech i w Hiszpanii- Babbo Natale,  w Niemczech - Heilige Nicolaus. W naszej szkole uczciliśmy to ukochane przez wszystkie dzieci święto, wyjeżdżając z grupą uczniów z klas III-VI, do kina Helios w Lubinie na film w 3D pt. „Happy Feet 2”. W kontynuacji wyróżnionego nagrodą Akademii hitu kasowego Happy Feet 2 zobaczyliśmy bajeczne krajobrazy Antarktyki i spotkaliśmy się z najpopularniejszym stepującym pingwinem Mambo, miłością jego życia Glorią i ich starymi znajomymi Ramonem i Lovelace’em. Po seansie posililiśmy się w McDonald, a następnie podziwialiśmy piękne, bożonarodzeniowe dekoracje na najniższej kondygnacji galerii Cuprum Arena. Pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły.