Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2011/2012‎ > ‎

XVIII Ogólnopolski Bieg Niepodległości „GÓRA 2011”

opublikowane: 4 cze 2015, 05:19 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 4 cze 2015, 05:19 ]
11 listopada odbył się  XVIII Ogólnopolski Bieg  Niepodległości „GÓRA 2011”. Impreza rozpoczęła się o godzinie 1000 w okolicach stadionu w Górze. W biegu wzięli udział uczniowie z klas I-III Szkoły Podstawowej: Kacper Kiernicki, Maksymilian Szpruta, Maksymilian Stocki, Jakub Szpruta, Anna Zarzycka. Z klas IV-VI  SP Kacper Szpruta, Bartosz Zarzycki, Artur Susfał, Marek Pacyna ,Michał Pacyna. Gimnazjum: Paweł Zarzycki, Klaudia Kaudyk, Karina Hoffmann, Paulina Cieślak, Kamila Wojsiak, Natalia Bateńczyk, Ewelina Bordulak, Jowita Dereń, Agnieszka Felska, Joanna Kiernicka, Adrian Zarzycki. Słowa uznania należą się wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy brali udział w biegu. Jednak na największe uznanie zasługuje Adrian Zarzycki, uczeń klasy III gimnazjum, który zajął II miejsce w powiecie  na dystansie  2100 m. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku na podium stanie nas więcej.