Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2011/2012‎ > ‎

opublikowane: 4 cze 2015, 05:39 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 4 cze 2015, 05:39 ]
Jak co roku Towarzystwo Przyjaciół Dzieci  Oddział Miejsko Gminny w Górze zaprosiło dzieci klas I-III szkół podstawowych na XVII Regionalny Turniej Wiedzy o Ruchu Drogowym Ogólnopolskiej Akcji TPD „STOP! DZIECKO NA DRODZE!” - GÓRA 2011 r., który odbył się 25 listopada 2011 r. w sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Górze. Naszą szkołę reprezentowała 3-osobowa drużyna tj. uczennice klasy III w składzie: Martyna Wysocka, Zuzanna Jadach,  Karolina Cieślak wraz z opiekunem i wychowawcą panią mgr Marią Czyżowską. Dziewczynki zdobyły I miejsce i powtórzyły sukces uczniów obecnej klasy III gimnazjum, co miało miejsce dokładnie 6 lat temu. Drużyna została nagrodzona indywidualnie, natomiast koleżankom i kolegom z klas I-III dziewczynki przywiozły worek upominków. Martynce, Zuzi i Karolince należą się wielkie brawa i podziękowania, ponieważ były niepokonane z wiedzy o Ruchu Drogowym. Rodzice w/w uczennic mogą być dumni ze swoich dzieci.