Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2012/2013‎ > ‎

FESTYN PARAFIALNY

opublikowane: 6 cze 2015, 08:47 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 6 cze 2015, 08:47 ]
Jesteśmy dumni, że mogliśmy brać udział w corocznym festynie parafialnym, którego celem było pozyskanie funduszy na cele parafii. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się w części artystycznej. Mimo deszczu i niezbyt sprzyjających warunków atmosferycznych dzieci stawiły się niemal w komplecie. Wszyscy chcieli zaprezentować się dla rodziny, znajomych i przybyłych gości. Nawet najmłodsi uczestnicy, czyli 5-latki i „zerówkowicze” nie przejawiali tremy czy zdenerwowania. Chętnie popisywali się swoimi umiejętnościami wokalnymi i tanecznymi. Zostali za to nagrodzeni słodkimi upominkami. A my dziękujemy uczniom za stawienie się na scenie, a nauczycielom za przygotowanie artystyczne dzieci.

FESTYN PARAFIALNY ‎(maj 2013 r.)‎