Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2012/2013‎ > ‎

OSTATNIE POŻEGNANIE

opublikowane: 5 cze 2015, 12:14 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 5 cze 2015, 12:14 ]
Z głębokim żalem i zadumą przyjęliśmy dziś rano wiadomość o śmierci Pana Antoniego Arendarczyka - wieloletniego nauczyciela i dyrektora naszej szkoły w latach  1980-1990. Odszedł od nas człowiek wielce zasłużony dla oświaty, dla którego dobro dzieci oraz zgodna współpraca z gronem pedagogicznym były głównym celem działalności dydaktyczno-wychowawczej. Zapamiętamy Go jako człowieka życzliwego ludziom i ich sprawom, zawsze skorego do bezinteresownego  działania na rzecz środowiska lokalnego. Pamięć o Nim nigdy nie zostanie zatarta, a Jego zasługi, dokonania, a także niepowtarzalna osobowość będą żyły w nas na zawsze.

Małżonce i najbliższej Rodzinie, a także Przyjaciołom Ś.P. Antoniego Arendarczyka składamy wyrazy głębokiego współczucia.