Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2013/2014‎ > ‎

IX edycja Konkursu Bibliotecznego

opublikowane: 7 cze 2015, 08:37 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 7 cze 2015, 08:37 ]
12 marca w PCDN i PPP w Górze przeprowadzono IX edycję Konkursu Bibliotecznego pod hasłem „Książka, Biblioteka, Informacja, Internet”. Naszą szkołę reprezentowały uczennice  III klasy gimnazjum Aleksandra Kosowska, Katarzyna Jakubiak i Agnieszka Felska. O godzinie jedenastej wszyscy przystąpili do pisania jednej z dwóch części konkursu. Zadania wymagały dużo skupienia oraz umiejętności poszukiwania w różnych źródłach informacji. Każdy uczestnik konkursu miał możliwość sprawdzenia swojej wiedzy. Jest mi bardzo miło poinformować, że uczennica Aleksandra Kosowska zajęła I miejsce. Agnieszka Felska i Katarzyna Jakubiak również wypadły dobrze. Dziewczynom gratulujemy i życzymy sukcesów w szkołach ponadgimnazjalnych.