Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2013/2014‎ > ‎

Spektakl teatralny „Grymasy królewny Kasi”

opublikowane: 7 cze 2015, 05:56 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 7 cze 2015, 05:56 ]
W dniu 13 listopada uczniowie Szkoły Podstawowej oraz przedszkolaki uczestniczyli w spektaklu teatralnym „Grymasy królewny Kasi” wystawionym przez aktorów Teatru Edukacji i Profilaktyki „Maska” z Krakowa, finansowanym przez Centrum Profilaktyki Alkoholowej w Górze. Spektakl szczególnie zainteresował młodszych członków naszej społeczności. Dzięki niemu dzieci przypomniały sobie i utrwaliły zasady postępowania wobec innych, zasady funkcjonowania w rodzinie,  zasady bezpieczeństwa na drodze oraz zasady zdrowego żywienia. Starsi uczniowie  mogli nauczyć się odkrywać  i tworzyć samego siebie.