Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2014/2015‎ > ‎

Kolejny przyrodniczy sukces piątoklasistów

opublikowane: 13 cze 2015, 04:59 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 13 cze 2015, 04:59 ]
Nasi uczniowie w liczbie 7 osób wzięli udział w pierwszej edycji Ogólnopolskiego Konkursu na "Projekt Anatomiczny", gdzie zadaniem było stworzenie oryginalnego i realistycznego modelu anatomicznego z różnorodnych materiałów według własnego pomysłu. 3 czerwca 2015 r. został on rozstrzygnięty, Jury Konkursu było pod ogromnym wrażeniem pomysłowości, precyzji i wspaniałych prac, które napłynęły z różnych rejonów Polski. Konkurs stał na bardzo wysokim poziomie. Wśród uczestników na szczególne wyróżnienie i wielkie uznanie zasłużyło, aż czworo naszych uczniów. Wyróżnienia otrzymali: Kaja Kirkiewicz, Weronika Domasik, Maciej Wysocki i Patryk Nojman. Wyróżnienie otrzymała również Szkolna Organizatorka Konkursu: pani Anna Salamon za odkrywanie talentów, radosne dzielenie się pasją oraz pomoc i wsparcie przekazane każdemu uczestnikowi. Wszystkim wyróżnionym gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.