Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2015/2016‎ > ‎

Wycieczka do Góry

opublikowane: 25 lis 2015, 07:51 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 25 lis 2015, 08:38 ]
24 listopada 2015 r. uczniowie trzeciej klasy gimnazjum i klasy szóstej (w ramach programu Ministra Edukacji Narodowej pod hasłem „Książki naszych marzeń”) z Zespołu Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. św. Huberta w Czerninie gościli w Bibliotece Pedagogicznej w Górze na lekcji bibliotecznej wraz z opiekunami paniami Lidią Kaczor i Joanną Krzyszkiewicz-Stojanowską.
Pani Julita Kruszka  powiedziała kilka słów o czytelni i wypożyczalni oraz przedstawiła zasady korzystania z katalogu kartkowego. Po przejściu do sali komputerowej Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli uczniowie zapoznali się z możliwościami katalogu w systemie Aleph i zamówili książki on-line. Uczniowie spotkali się również z panią Edytą Wojciechowską, która jest doradcą zawodowym. Przedstawiła uczniom ofertę szkół ponadgimnazjalnych oraz wykonała z uczniami test predyspozycji zawodowych.
Kolejnym etapem naszej wycieczki była wizyta w Liceum Ogólnokształcącym w Górze, gdzie zostaliśmy bardzo miło przyjęci przez Panią Anetę Zmudę - pedagoga szkolnego. Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się jakie profile posiada szkoła, obejrzeli prezentację multimedialną. Mieliśmy również okazję zobaczyć stronę www oraz osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych, kołach zainteresowań, występach pozaszkolnych, a także zobaczyć zdjęcia absolwentów, którzy są aktorami. Obejrzeliśmy sale lekcyjne, sklepik szkolny, a także naszych absolwentów, którzy już są uczniami tej szkoły. Miły poczęstunek był podsumowaniem naszej wizyty. Zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy do Czerniny.

https://sites.google.com/a/zsczernina.edu.pl/zspgip/aktualnosci/_draft_post/IMG_0184.jpg

https://sites.google.com/a/zsczernina.edu.pl/zspgip/aktualnosci/_draft_post/IMG_0185.jpg

https://sites.google.com/a/zsczernina.edu.pl/zspgip/aktualnosci/_draft_post/IMG_0187.jpg

https://sites.google.com/a/zsczernina.edu.pl/zspgip/aktualnosci/_draft_post/IMG_0190.jpg

https://sites.google.com/a/zsczernina.edu.pl/zspgip/aktualnosci/_draft_post/IMG_0199.jpg

https://sites.google.com/a/zsczernina.edu.pl/zspgip/aktualnosci/_draft_post/IMG_0206.jpg

https://sites.google.com/a/zsczernina.edu.pl/zspgip/aktualnosci/_draft_post/IMG_0208.jpg

https://sites.google.com/a/zsczernina.edu.pl/zspgip/aktualnosci/_draft_post/IMG_0220.jpg
(L. Kaczor)