Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2016/2017‎ > ‎

„CZAD I OGIEŃ OBUDŹ CZUJNOŚĆ”

opublikowane: 3 mar 2017, 11:41 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 3 mar 2017, 11:44 ]
Nasza szkoła bierze udział w wielu różnorodnych konkursach. Jednym z nich był konkurs na spot filmowy „CZAD I OGIEŃ OBUDŹ CZUJNOŚĆ” ogłoszony przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie. Podjęliśmy się tego zadania nagrywając film, w którym młodzież rapowała do ułożonych słów napisanych przez nauczycielkę Panią Lidię Kaczor. Uczniowie bardzo poważnie podeszli do tematu i powstał film pt. „Nie daj się zaskoczyć - zaskocz Ty”. Uczennice klasy II gimnazjum Zuzia, Karolina i Karolina zarapowały tekst, w którym przestrzegają przed niebezpieczeństwem czadu i ognia. Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania dla Pana Krzysztofa Wysockiego za nagranie muzyki. Równie gorąco dziękujemy uczniowi klasy I gimnazjum Maciejowi Wysockiemu za montaż filmu. Choć konkurencja była ogromna to jednak udział w konkursie i podziękowania, które otrzymaliśmy to dla nas największe wyróżnienie.

(L. Kaczor)