Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2016/2017‎ > ‎

FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

opublikowane: 17 sty 2017, 00:04 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 18 sty 2017, 22:16 ]
Jak co roku koło taneczne „Fanki Tanki” pod kierunkiem Pani Marii Czyżowskiej i Justyny Czyżowskiej z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz w ramach wolontariatu przygotowało taniec do piosenki „Bang-bang”. Świąteczna atmosfera udzieliła się wszystkim, występy dzieci były przeplatane licytacjami, to dowód na to, że społeczność górowska, do której należymy jest wrażliwa na potrzeby innych. Grupa licząca 18 uczestników, swoim występem ożywiła publiczność, przekazując wszystkim pozytywną porcję energii, podkreślając tym samym, że razem możemy więcej. Dzięki wspaniałej postawie dzieci i ich rodziców mogliśmy wziąć udział w tak szlachetnej akcji, jaką jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, za co bardzo dziękujemy!

(J. Czyżowska)