Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2017/2018‎ > ‎

Finał wojewódzki Igrzysk Młodzieży w LA

opublikowane: 7 cze 2018, 21:58 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 7 cze 2018, 21:58 ]
W dniu 6 czerwca 2018 r. na stadionie lekkoatletycznym we Wrocławiu odbył się finał wojewódzki Igrzysk Młodzieży w LA indywidualnej. Naszą Szkołę reprezentowało dwóch uczniów: Mateusz Fluder w biegu średnim na 1000 m oraz Jakub Szpruta w biegu sprinterskim na 100 m. Poziom zawodów był bardzo wysoki i brali w nich udział najlepsi młodzieżowi lekkoatleci z całego województwa dolnośląskiego w tej kategorii wiekowej. Obydwaj chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Jakub Szpruta, któremu to udało się zająć czwarte miejsce w rywalizacji sprinterów w biegu na 100 m. Życzymy powodzenia w przyszłorocznej edycji Igrzysk Młodzieży licząc na jeszcze lepsze wyniki.

(P. Brojek)