Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2017/2018‎ > ‎

SMERFY I CIEKAWSKIE DEBEŚCIAKI Z WIZYTĄ U PIRATÓW

opublikowane: 6 cze 2018, 05:20 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 6 cze 2018, 05:20 ]
1 czerwca, czyli Światowy Dzień Dziecka to najbardziej lubiana i wyczekiwana przez wszystkie przedszkolaki data w kalendarzu. Grupy 4,5-latków i 6-latków spędziły ten wyjątkowy dzień w Kościanie na „Wyspie piratów”, gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji. Czas spędzony na „wyspie” był przepełniony uśmiechem, kreatywnością, wyjątkowymi doświadczeniami i aktywnościami, łączącymi naukę z zabawą. Mimo upału, który towarzyszył przedszkolakom przez cały dzień, wszystkie zadania piratów zostały wykonane na szóstkę, zabawa była doskonała. Smerfy oraz Ciekawskie Debeściaki między innymi płynęły tratwą, odwiedziły starożytny Egipt i świat bajek, zabawiły się w archeologów szukając szkieletu dinozaura, byli gośćmi w wiosce indiańskiej oraz zostali pasowani na prawdziwych piratów. Po wszystkim czekał na dzieci zasłużony odpoczynek, czas swobodnej zabawy oraz lody. Dziękujemy piratom za gościnę i z chęcią przyjedziemy za rok!

(J. Drozdowska)