Komunikaty‎ > ‎

Informacja o strajku pracowników oświaty

opublikowane: 4 kwi 2019, 00:04 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 4 kwi 2019, 00:04 ]
SZANOWNI RODZICE

Dyrektor Zespołu Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. św. Huberta w Czerninie informuje, że 8 kwietnia 2019 r. (poniedziałek) prawdopodobnie rozpocznie się bezterminowy zbiorowy strajk pracowników oświaty organizowany przez Związek Nauczycielstwa Polskiego. W związku z tym zmieniona zostanie organizacja pracy szkoły i przedszkola. Uczniom i dzieciom przedszkolnym, którym rodzice nie są w stanie zapewnić opieki, szkoła zorganizuje w miarę możliwości zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Informuję Państwa także, że zgodnie z przekazaną pisemną informacją od ZNP w Górze za przeprowadzeniem akcji strajkowej w naszej szkole opowiedziało się 100% ogółu pracowników, biorących udział w głosowaniu. W związku z powyższym istnieje obawa, że dyrektor wspólnie z wicedyrektorem nie będzie mógł zapewnić bezpiecznych i higienicznych warunków pobytu dzieci w szkole zgodnie z tygodniowym planem zajęć.
O wszelkich zmianach będę Państwa informować poprzez stronę internetową szkoły (zakładka Komunikaty) i dziennik elektroniczny.
Przepraszam za utrudnienia i proszę o wyrozumiałość.
Pragnę także poinformować, że przysługuje Państwu zasiłek opiekuńczy z ZUS-u - informacja do pobrania na stronie internetowej szkoły (zakładka Komunikaty).
Jednocześnie informuję, że organizacja obiadów w szkole odbędzie się bez zmian - obiady będą wydawane. 

Ċ
ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie,
4 kwi 2019, 00:04