Komunikaty‎ > ‎

Informacje dot. strajku pracowników oświaty

opublikowane: 7 kwi 2019, 22:54 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 7 kwi 2019, 22:54 ]
Czernina, dn. 08.04.2019 r.

SZANOWNI RODZICE!

DYREKTOR ZESPOŁU SZKOŁA PODSTAWOWA I PRZEDSZKOLE IM. ŚW. HUBERTA W CZERNINIE UPRZEJMIE INFORMUJE, ŻE DN. 8 KWIETNIA 2019 R.(PONIEDZIAŁEK) W NASZEJ SZKOLE ROZPOCZĄŁ SIĘ STRAJK PRACOWNIKÓW. SZKOŁA W MIARĘ MOŻLIWOŚCI ZORGANIZUJE ZAJĘCIA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZE. O WSZELKICH ZMIANACH BĘDĄ PAŃSTWA INFORMOWAĆ POPRZEZ STRONĘ INTERNETOWĄ SZKOŁY (ZAKŁADKA KOMUNIKATY) I DZIENNIK ELEKTRONICZNY.
JEDNOCZEŚNIE INFORMUJĘ, ŻE POSTARAM SIĘ ZROBIĆ WSZYSTKO CO W MOJEJ MOCY, ABY POWOŁAĆ ZESPOŁY NADZORUJĄCE EGZAMINY: GIMNAZJALNY I ÓSMOKLASISTY. ZGODNIE Z INFORMACJĄ PRZEKAZANĄ UCZNIOM KLASY 3 GIMNAZJUM I ÓSMEJ W DN. 5 KWIETNIA 2019 R. PROSZĘ UCZNIÓW O PRZYGOTOWYWANIE SIĘ DO EGZAMINU I W WYZNACZONYCH DNIACH EGZAMINACYJNYCH WSTAWIENIE SIĘ DO SZKOŁY NA GODZINĘ 8:15.