Godziny pracy pedagoga szkolnego w roku szkolnym 2020/2021

Poniedziałek: 820 – 1020 - J. Spieć, 1110 - 1210 - R. Stępień

Wtorek: 820 – 920, 1220 - 1320 - R. Stępień

Czwartek: 1010 – 1110 - R. Stępień

Pedagog jest w szkole po to, aby udzielać wsparcia emocjonalnego i pomocy wszystkim, którzy tego potrzebują. Jest to osoba, która zapewnia w szkole bezpieczeństwo, poradnictwo, dyskrecję i pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Przyjdź do mnie z każdą sprawą, z którą sam nie potrafisz sobie poradzić!

Możesz także skontaktować się ze mną anonimowo drogą elektroniczną: pedagog@zsczernina.edu.pl

Rodzice to pierwsi i najważniejsi wychowawcy i nauczyciele dziecka. Współpracujemy z Państwem w atmosferze zrozumienia, życzliwości i wzajemnego zaufania. Oczekujemy od Państwa wsparcia, ponieważ wszystkim nam zależy na eliminowaniu niewłaściwych zachowań i zapewnieniu dzieciom poczucia bezpieczeństwa, właściwych warunków do nauki i prawidłowego rozwoju.

Podobnie jak uczniowie możecie państwo kontaktować się ze mną także drogą elektroniczną: pedagog@zsczernina.edu.pl.

Zapraszam!