Aktualności‎ > ‎

Górowska Szopka Bożonarodzeniowa 2019

opublikowane: 21 sty 2020, 11:15 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 21 sty 2020, 11:15 ]
Mamy już 2020 rok, ale miło nam wrócić jeszcze do ubiegłego roku, bo uczennica klasy II SP Kaja Krause w kategorii rodziny z dziećmi do lat 8 zdobyła III miejsce w konkursie na Górowską Szopkę Bożonarodzeniową 2019, zorganizowanego przez Dom Kultury w Górze. Budujemy domy, drogi, mosty,… a Kaja postanowiła zbudować szopkę bożonarodzeniową, Takie dzieło artystyczne nie powstaje od zaraz, trzeba wielu dni, odpowiednich źródeł, różnorodnych materiałów, pomysłów, cierpliwości, a gabaryty pracy są niewielkie. Dziewczynka kierując się radami i korzystając z pomocy osób starszych poradziła sobie świetnie, starała się jak najwierniej zbudować szopkę - miejsce narodzin Pana Jezusa i udało się. Praca wróciła już do autorki i możemy ją do końca stycznia podziwiać na naszym szkolnym korytarzu. Gratulujemy uczennicy i życzymy dalszych sukcesów.

(M. Czyżowska)