Aktualności‎ > ‎

Wśród nocnej ciszy…

opublikowane: 20 gru 2019, 05:51 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 2 sty 2020, 01:48 ]
Boże Narodzenie to najpiękniejszy czas, który możemy przeżyć wspólnie z najbliższymi. Słowami kolędy rozpoczęliśmy tegoroczne Jasełka. Uroczystość przygotowali uczniowie klasy III, przedstawiciele z klasy I i II szkoły podstawowej oraz  grupa 6-latków. Historię Bożego Narodzenia opowiedziały Marysia i Gabrysia. Piękne stroje i dekoracje wprowadziły wszystkich uczestników w przedświąteczny nastrój. Następnie odbyły się spotkania z wychowawcami w klasach, podczas których wyśpiewaliśmy piękne polskie kolędy i spróbowaliśmy tradycyjnych potraw. Wszystkim życzymy zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

(L. Kaczor, J. Klimpel)