Aktualności‎ > ‎

Święto Edukacji Narodowej

opublikowane: 17 paź 2020, 06:03 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 17 paź 2020, 06:04 ]
Nauczyciel…
…to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie,
bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarować to, co w nim najlepszego, cudzym dzieciom?

D. Beisse

14 października obchodziliśmy Święto Edukacji Narodowej. W tym roku miało ono niecodzienny charakter, bez szkolnego apelu, spotkań z ulubionymi nauczycielami czy pracownikami. Odbyły się
w klasach zajęcia z wychowawcami, podczas których uczniowie podziękowali za trud codziennej pracy, motywowanie do podejmowania wyzwań i opiekę, także podczas nauki zdalnej.
Pani Dyrektor wręczyła nagrody nauczycielom i pracownikom obsługi, dziękując wszystkim za sumienną, rzetelną i pełną zaangażowania pracę na rzecz uczniów i środowiska lokalnego.
Dnia 16 października br. w Auli Liceum Ogólnokształcącego nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu  nauczyciele odebrali odznaczenia resortowe:

p. Joanna Czerniak – Brązowy Medal za Długoletnią Służbę,
p. Maria Czyżowska – Medal Komisji Edukacji Narodowej,
p. Anna Salamon – Brązowy Medal za Długoletnią Służbę.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

(J. Jabłońska)